Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu z Rodziną oraz najbliższymi. Jest miejscem wspólnych posiłków i poobiednich plotek. Najbardziej zaprzyjaźnione osoby spędzają z nami czas nie w salonie, ale właśnie w kuchni. Do Państwa kuchni w niepowtarzalnym rustykalnym stylu zaprojektujemy i wykonamy meble z drewnianych desek, kredensy sosnowe, blaty woskowane, stoły, ławy, krzesła i skrzynie, jak również urokliwe szuflady w starym stylu.

Proponujemy stoły z litego drewna, o blatach sprasowanych lub jednopołaciowych, stoły sosnowe, stoły dębowe oraz stoły w innym drewnie. Proste, klasyczne stoły świetnie wkomponują się w proste wnętrze kuchni typu zen, jak również w kuchnię z jadalnią w wiejskim dworku, utrzymanym w tradycyjnym polskim stylu.

Krzesła i ławy utrzymane są w tym samym stylu, co stoły, stanowią element wyposażenia kuchni niezbędny poprzez swoją wygodę, funkcjonalność oraz gustowny wygląd. Stoły i krzesła w naturalnym drewnie, opalane oraz woskowane, aby kolor i odcień dostosować do potrzeb Państwa wyjątkowej kuchni.

Kredensy z wiejskiej kuchni XIX w. czy kredensy z kuchni dworskich i zamkowych? Nasi doradcy pomogą dobrać model lub zaprojektują kredens specjalnie dla Państwa. Oferujemy meble drewniane rzeźbione, zdobione góralskimi motywami snycerskimi i szeroką gamę kredensów prostych, funkcjonalnych i niezwykle pięknych.

Uzupełnieniem dla kuchni w starym stylu są nasze malowane skrzynie. Wytwarzamy niezwykłe skrzynie, kufry, skrzynie wianne, malowane skrzynie, skrzynie w kwiaty i wzory figuralne. Skrzynie o dużej trwałości zaskoczą Państwa swoją praktycznością i urzekną wyglądem.

Szlufanki i ławy z oparciami wykonujemy na specjalne zamówienia. Zamiast tracić czas na poszukiwania starych mebli i mozolne doprowadzanie ich do stanu używalności – warto zainwestować w stylizowane, wykonane z litego drewna iglastego – skrzynie, ławy i szlufanki do Państwa kuchni. Na specjalne życzenia wykonamy meble z twardego drewna.