Meble przedpokojowe ozdobione malaturami i snycerką

Do przedpokoju przygotowaliśmy dla Państwa wieszaki, szafki na buty oraz szafki na ubrania. Meble do przedpokoju wykonane są ze świetnej jakości litego drewna, pokryte impregnatami, bejcami oraz woskowane. Meble przedpokojowe oferujemy także w wersji ozdobionej malaturami oraz snycerką.

Szafki na buty oraz komody różnej wielkości, w rozmiarach standardowych oraz dopasowane do nietypowych przestrzeni w holach, przedpokojach i wiatrołapach. Posiadamy rozwiązania indywidualne oraz specjalistyczne dla butów letnich i zimowych. Proponujemy piękne szafki na buty dla kobiet, z ekspozycją pozwalającą szybko i sprawnie dobrać odpowiednie obuwie. Przeznaczone są dla Pań, które kolekcjonują buty. Dla dzieci proponujemy szafki na buty malowane we wzory zwierzęce i postaci z bajek oraz ludowe kwiaty.

Szafy na płaszcze dostosowane są stylem do innych mebli przedpokojowych. Dopasujemy szafy do Państwa przestrzeni oraz stylu, który najbardziej się Państwu spodoba. Nasze meble to nie tylko piękne i wygoda, ale i niepowtarzalny styl.

Spośród wieszaków polecamy szczególnie rozwiązania połączone z lustrem oraz niewielką szafką na kapcie. Oferujemy ponadto wieszaki stojące, klasyczne, wykonane z giętych drewnianych prętów oraz niespotykane, projektowane przez naszych artystów od sztuki użytkowej.